Domů Realizace a servis centrálního vysávacího systému

Realizace a servis centrálního vysávacího systému

Hlavní činnost:

Zajišťujeme komplexní dodávku, realizaci a servis centrálního vysávacího systému ELEK TRENDS.
E-shop a další informace naleznete na www.et-cvs.cz.

Proč by jste se měli rozhodnout pro centrální vysávací systém?

  • Pohodlná a jednoduchá obsluha.

Už sebou nemusíte přenášet z místnosti do místnosti těžký vysavač a hledat elektrickou zásuvku – jednoduše zapojíte lehkou hadici do přípojky centrálního vysavače ve zdi.

  • Vysoký sací výkon centrálního vysávacího systému.

Výhodou centrálního vysávacího systému je vysoký sací výkon, který je zajištěn mnohonásobně výkonnějším sacím agregátem než je tomu obvykle u klasických vysavačů. Sací výkon se dá navíc ještě zvýšit vhodnou volbou sacího kartáče.

  • Hygienický způsob vysávání.

Ani zrnko prachu se Vám nevrátí zpět do vysávané místnosti – veškerý prach a nečistoty jsou vysáty výkonným centrálním vysávacím systémem z obytných prostor do technického zázemí systému, takže nemůže dojít k vyklepání nečistot zpět do obytných prostor tak jak se tomu děje u klasických vysavačů.

Výhodou centrálního vysávacího systému je i účinná a hygienická filtrace, který je umístěna v technickém zázemí a který se vyměňuje maximálně jednou ročně.

  • Nízká hlučnost centrálního vysávacího systému.

Umístění sací jednotky v technickém zázemí, tedy mimo obytné prostory zajišťuje minimální hlučnost centrálního vysávacího systému v těchto obytných prostorech.

  • Bezpečnější práce a méně údržby.

Jelikož sebou nenosíte elektrický spotřebič ani za sebou netaháte elektrickou šňůru, minimalizujete tak nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Další výhodou centrálního vysávacího systému je, že systém v podstatě nevyžaduje údržbu.

E-shop a další informace naleznete na stránkách